ZoomPriza TV Rama din Sticla Neagra SPN
Cod: PTVRSNSPN
Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN completeaza gama de prize si intrerupatoare cu rama de sticla neagra. Gama contine 8 modele de prize si intrerupatoare fiind ideale pentru a crea un design unitar, adaptandu-se necesitatilor individuale.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Amperaj | 16A |
| Categorie produs | Prize si Intrerupatoare |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare rama | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Subcategorie | Intrerupatoare Touch |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN
Din aceeasi gama
Descriere
Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN reprezinta o solutie eleganta si moderna pentru nevoile de conectivitate ale locuintei dumneavoastra. Cu un design rafinat si o constructie robusta, aceasta priza nu doar ca imbunatateste aspectul oricarui spatiu, dar ofera si functionalitate de top. Fiind echipata cu o tensiune de alimentare de 220V si un grad de protectie IP20, aceasta priza este ideal pentru utilizare in interior, asigurand siguranta si eficienta. Priza este usor de instalat si vine cu garantie de 24 de luni, fiind o alegere perfecta pentru oricine doreste un produs fiabil si estetic.
Informatii Generale Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN |
|
|---|---|
| Cod Produs | PTVRSNSPN |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Tensiune intrare | 220V |
| Curent nominal | 16A |
| Dimensiuni priza (Lxlxh) | 86 x 86 mm |
Caracteristici Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN |
|
|---|---|
|
Aplicatii Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN |
|
|---|---|
|
Intrebari Frecvente Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN |
|
|---|---|
| Ce Cod Are Acest Produs? | PTVRSNSPN |
| Care Este Durata de Viata a Acestui Produs? | Produsul este proiectat pentru a rezista multi ani, datorita materialelor de inalta calitate si designului robust. |
| Care Este Garantia Acestui Produs? | 24 de luni. |
| In Cat Timp Primesc Produsul Daca Il Comand Azi? | Livrarea se face in 1-3 zile lucratoare. |
| Cum Va Fi Impachetat Produsul Inainte de Expediere? | Ne asiguram ca orice comanda de produs o sa plece ambalat foarte bine pentru a evita orice problema care ar putea aparea pe durata transportului. |
Adauga o nota de eleganta si modernitate locuintei tale cu Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN. Comanda acum si bucura-te de un produs de calitate superioara, care imbina perfect functionalitatea cu designul!
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Priza TV Rama din Sticla Neagra SPN? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















