
Banda Led 60X3528 4.8W Ip20 Alb Rece
Cod: BL4.8WIP20CW
★★★★★5/5 (2 recenzii)Un sistem de iluminat pe care il poti utiliza in lungimea dorita, putand fi taiata din 3 in 3 LED-uri. Banda Led 60x3528 4.8W IP20 Alb Rece, este disponibila la rola de 5 metri, se alimenteaza la 12V si are un un consum de doar 4.8W/metru. Aceasta Banda LED cu 60 LED-uri 3528 de interior ofera o lumina placuta cu temperatura de culoare alb rece. Se vinde la rola de 5m iar pretul afisat este per metru.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Transformator 220V-12V |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat de uz casnic pentru holuri, scari, trasee, ferestre, hoteluri, teatre, cluburi, mall-uri, festivaluri, spectacole, iluminat decorativ arhitectural, arcada, iluminat de siguranta sau de urgenta, iluminat mascat, iluminat publicitate |
| Banda adeziva | Da |
| Cablaj Alimentare | 2 fire x 20 cm la ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Cantitate LED / Serie | 3 Leduri 3528 |
| Categorie produs | Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Greutate | 63 grame |
| Inaltime | 2.5 mm |
| Latime Banda LED | 8 mm |
| Lungime Banda LED | 5 / 10 m |
| Numar LED-uri | 60 LED-uri pe metru |
| Numar LED-uri / Rola | 300 LED-uri |
| Pachetul contine | Banda LED cu lungimea de 5 sau 10 metri |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4.8W |
| Silicon | Nu |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de functionare | -40°C ~ +50°C |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 3528 |
| Transformator recomandat pentru 5 metri | Minim 25W / 2.1A |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 60X3528 4.8W Ip20 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED 60x3528 4.8W IP20 ALB RECE 12V |
|
|---|---|
| Cod produs | BL4.8WIP20CW |
| Putere | 4.8W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED | 3528 SMD |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghiul de Lumina | 120 Grade |
| Latime banda | 8 mm |
| Grad de protectie | IP20 - fara silicon |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Alte caracteristici BANDA LED 12V 60x3528 SMD 4.8W ALB RECE IP20 |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 60x3528 SMD 4.8W IP20 ALB RECE 12V |
|
|---|---|
|
Avertismente si instructiuni de instalare BANDA LED ALB RECE 60x3528 4.8W IP20 12V |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Elekes C. · 26 mai 2018
Foarte bun, folositor si ieftin. Multumesc!
Henic O. · 23 iulie 2017
ok
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 60X3528 4.8W Ip20 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















