Zoom1 / 4Banda Led 120X2835 9.6W Alb Rece 220V
Cod: BL120x2835CW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Alimentata la 220V si cu intensitatea luminoasa superioara in lumina alb rece, BANDA LED 120x2835 9.6W ALB RECE 220V are un singur rand de LED-uri, iar cele 120 LED-uri 2835 per metru pun in valoare designul aplicatiei tale. Pretul afisat este pentru un metru.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Mufa Alimentare Banda LED 220V, Cleme prindere omega, Capac terminal |
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Fisa Alimentare Banda LED 220V |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat restaurante, hoteluri, pensiuni, magazine, mall-uri, expozitii, iluminat de siguranta, poduri, iluminat perimetral, scafe, etc |
| Banda adeziva | Nu |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Cu silicon |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime Banda LED | 50 / 100 metri |
| Numar LED-uri | 120 LED-uri pe metru |
| Pachetul contine | Banda LED 220V cu lungimea comandata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9.6W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 120X2835 9.6W Alb Rece 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED 220V 120x2835 SMD 9.6W ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | BL120x2835CW |
| Putere | 9.6W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 6000-6500K |
| Tensiune Alimentare Mufa Banda LED | 220V |
| Tip LED SMD | 2835 |
| Numar LED-uri / metru | 120 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED 220V 120x2835 SMD 9.6W ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 220V 120x2835 SMD 9.6W ALB RECE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED 220V 120x2835 9.6W ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
VICTOR D. · 7 februarie 2020
Banda led a ajuns la timp, si pot spune ca lumineaza foarte bine (nu ne asteptam sa faca asa multa lumina). Pentru moment suntem multumiti de produs.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 120X2835 9.6W Alb Rece 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















