
Bec Led E14 8W Sferic G45
Cod: SBLSG45E148WXX
Cu diametrul de 45mm si inaltimea de 93mm, noul BEC LED E14 8W SFERIC G45 este disponibil cu lumina alb rece, alb natural sau alb cald si dezvolta 640 de lumeni, iar dispersorul mat imprastie lumina cu un unghi de 270 grade. Alimentarea se face in dulie E14 conectata la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Cald
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Sferic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 8W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 8W Sferic G45
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 8W MAT SFERIC 270° |
|
|---|---|
| Model | SBLSG45E148WXX |
| Putere | 8W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece / Alb Natural |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 8W corespunde unui bec halogen de 60W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 640 lumeni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 8W MAT SFERIC 270° |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 8W ALB RECE / CALD SFERIC MAT 270° |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 8W MAT SFERIC 270° |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 8W Sferic G45? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















