Zoom1 / 3Bec Led E14 9W Porumb Smd 5730
Cod: C-BLPE149WXX
Modelele de becuri din gama porumb sunt disponibile cu ambele dulii clasice: E27 si E14. BECUL LED E14 9W PORUMB SMD 5730 cu dulie E14 il poti alege in una dintre cele doua variante de temperaturi de culoare disponibile.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Bec Led E14 7W Sferic G45
-30%Bec Led E27 / E40 80W Industrial Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 35.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Porumb (Corn) |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | 42 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de functionare | -40°C ~ +50°C |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 5730 |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 9W Porumb Smd 5730
Din aceeasi gama
Descriere
Acest model de Bec cu LED E14 ofera un flux luminos superior fata de alte tipuri de becuri cu LED, datorita celor 42 de LED-uri 5730 SMD. LED-urile de tipul 5730 au avantajul ca dezvolta un flux luminos mai mare cu un consum de energie mai mic. Cu un consum de pana la 90% mai mic decat sursele de iluminat clasice, Becul cu LED 9W porumb are in plus o durata de viata de pana la 35000 ore.
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 9W PORUMB : | |
|---|---|
| Model | C-BLPE279WXX |
| Putere | 9W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Tip LED | 5730 SMD x 42 bucati |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 9W corespunde unui bec de 75W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 35.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 9W PORUMB : | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 9W PORUMB : | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 9W PORUMB : | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 9W Porumb Smd 5730? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















