Zoom1 / 3Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Cald
Cod: SBLA60E2712WWW
★★★★★5/5 (4 recenzii)Accesibil, economic si cu o durata de viata de 15000 ore, noul BEC LED E27 12W GLOB A60 este acum disponibil si cu temperatura de culoare alb cald. Acesta ofera o lumina bogata, echivalenta cu cea a unui bec incandescent cu filament de 100W.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Cald
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Glob |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 12W ALB CALD GLOB A60 |
|
|---|---|
| Model | SBLA60E2712WWW |
| Putere | 12W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 12W corespunde unui bec de 100W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 12W GLOB A60 ALB CALD |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 12W GLOB A60 ALB CALD |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 12W GLOB A60 ALB CALD
|
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
Viorel c. · 30 noiembrie 2017
Lumina e placuta
Constantin D. · 20 octombrie 2017
Am asteptat pina ce am pus in opera toate produsele cumparate. Sunt extrem de multumit si tin sa va multumesc ca existati. De acum incolo veti avea in mine un sol care va directiona catre dumneavoastra, orice comanda a unui prieten sau cunostiinta.
Sodinca S. · 13 octombrie 2017
produse de calitate
Dorin T. · 6 septembrie 2017
Lumina puternica și preț foarte bun.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















