
Bec Led E27 9W 12-24V DC Alb Rece
Cod: BLE279W1224VDC
Cu un consum mic, BECUL LED E27 9W 12-24V DC ALB RECE este alegerea ideala pentru orice dulie standard E27 alimentata la tensiune 12V sau 24V DC. Beneficiaza de iluminatul cu LED si bucura-te de economie si durata mare de viata!
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 10.000 ore |
| Forma Bec | Glob |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tensiune Alimentare | 24V |
| Tensiune Alimentare | 12V DC / 24V DC |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 9W 12-24V DC Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 9W 12-24V DC ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | BLE279W1224VDC |
| Putere | 9W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Unghiul de Lumina | 180º |
| Tensiune de Alimentare | 12V - 24V DC |
| Durata de Viata | 10.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 9W 12-24V DC ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 9W 12-24V DC ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 9W 12-24V DC Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















