Zoom1 / 2Bec Led G4 3W Cob 12V Alb Cald
Cod: BCLUG43WWW12V
★★★★☆3.7/5 (3 recenzii)Datorita dimensiunilor reduse, BECUL LED G4 3W ALB CALD 12V poate inlocui cu succes becurile clasice cu halogen cu puterea de 25W. Acesta dispune de o tehnologie noua, prin LED-ul COB integrat, oferind o lumina puternica cu un unghi de 360 grade.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Bec Led G4 2W Mat 220V

Adaptor Dulie E14 / Mr16
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Cu silicon |
| Dulie | G4 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 3W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led G4 3W Cob 12V Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED G4 3W COB ALB CALD 12V | |
|---|---|
| Model | BCLUG43WWW12V |
| Putere | 3W |
| Dulie | G4 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Halogen | Puterea de iluminare de 3W corespunde unui bec de 25W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 12V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Material | Silicon |
Avantaje si alte caracteristici BEC COB LED G4 3W ALB CALD 12V | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC COB LED G4 3W ALB CALD 12V | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED G4 3W COB ALB CALD 12V | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
3.7
3 recenzii
Mihaela Alina J. · 23 ianuarie 2025
Conform descrierii. De calitate.
SILVIU S. · 3 februarie 2022
Unuia din ele i-a căzut o parte din siliconul de protecție și nu mai funcționează.A mers cam 30 min !!!
Cristinel N. · 10 decembrie 2020
Multumesc pentru produse
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led G4 3W Cob 12V Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















