
Bec Led Mr16 6W Mat Alb Rece 220V 15000H
Cod: SBLMR166W220VCW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Cu dulia standard MR16 GU5.3, noul model de BEC LED MR16 6W MAT ALB RECE 220V are o durata de viata de 15000 de ore si imprastie lumina cu unghi de 100 grade. Pe langa durata de viata mare fata de un bec clasic halogen, cu acest bec economisiti energie datorita consumului de aproximativ 8 ori mai mic.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | GU5.3 / MR16 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot GU5.3 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 100 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Mr16 6W Mat Alb Rece 220V 15000H
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED GU5.3 MR16 6W SPOT MAT 100° | |
|---|---|
| Model | SBLMR166W220VCW |
| Putere | 6W |
| Dulie | GU5.3 MR16 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | 50W |
| Unghiul de Lumina | 100º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Dimabil | Nu |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GU5.3 MR16 6W SPOT 100° | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED MR16 GU5.3 6W ALB RECE SPOT MAT 100° | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GU5.3 MR16 6W SPOT 100° ALB RECE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
stefan g. · 19 noiembrie 2017
Puternic, recomand!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Mr16 6W Mat Alb Rece 220V 15000H? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















