
Corp Led Baie 15W IP44 780Mm Liniar Alb Rece sau Natural
Cod: CLB15WIP44LXX
Principalele avantaje ale CORPULUI LED BAIE 15W IP44 780MM LINIAR sunt: fluxul luminos de 1200 lumeni, factorul de protectie ridicat IP44 (rezistent la umezeala), consumul redus cu aproximativ 90% si o durata de viata foarte mare de 30.000 ore.
Pret cu TVA inclus
Corp Led Baie 15W IP44 780Mm Liniar Alb Rece sau Natural
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Aplica Led 18W Patrata Alb Natural
-20%Pendul E27 Vintage Cupru
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Crom |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP44 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 15W |
| Subcategorie | Corpuri de Baie cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led Baie 15W IP44 780Mm Liniar Alb Rece sau Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Cu un sistem de prindere pe perete foarte rapid, acest model de corp de baie cu LED este o solutie de iluminat economica, avand un consum de doar 15W.
Caracteristici Tehnice CORP ILUMINAT LED BAIE 15W IP44 ALB RECE / NATURAL LINIAR |
|
|---|---|
| Model | CLB15WIP44LXX |
| Putere | 15W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K / Alb Natural - 4000-4500K |
| Forma Corp Iluminat cu LED | Liniara |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Rama | Alba, Crom |
| Dimensiuni | 780x121x42 mm |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP ILUMINAT BAIE CU LED 15W IP44 780MM |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP BAIE CU LED 15W IP44 ALB RECE / ALB NATURAL LINIAR 78 CM |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led Baie 15W IP44 780Mm Liniar Alb Rece sau Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















