Zoom1 / 5Modul Aplica Led 15W Prindere Cu Magnet
Cod: MAL15WXX
★★★★★5/5 (4 recenzii)Daca iti iubesti eficienta, vei aprecia acest MODUL APLICA LED 15W cu lumina alb calda sau alb rece care se monteaza in plafoniere sau aplice de diametru mai mare de 30 centimetri. Vei beneficia de o instalare practica si rapida.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Rece

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
-25%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Rece
-25%Bec Led E27 15W Glob A70
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 265 mm |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Lipire cu banda adeziva / Fixare cu suruburi |
| Numar LED-uri | 40 |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 15W |
| Subcategorie | Rezerve Aplice |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Modul Aplica Led 15W Prindere Cu Magnet
Din aceeasi gama
Descriere
KIT PENTRU PLAFONIERA / APLICA CU 40 LED-URI 15W ALB RECE/ ALB CALD
Caracteristici Tehnice KIT APLICA LED 15W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
| Model | MAL15WXX |
| Putere | 15W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Forma KIT Plafoniera LED | Rotunda |
| Compatibil Plafoniera | Ø 300 mm |
| Diametru KIT Plafoniera | Ø 265 mm |
| Numar LED-uri | 40 |
| Unghi de Lumina | 160 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 20.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici KIT APLICA LED 15W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
|
Aplicatii KIT APLICA LED 15W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru KIT APLICA LED 15W: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
Vlad M. · 1 aprilie 2021
Funcționează perfect Lumina puternica Livrare rapida Preț ok
Ianos S. · 17 februarie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
ion d. · 21 ianuarie 2020
Foarte bun produs - lumina suficienta
Stan B. · 3 aprilie 2017
Foarte multumit!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Modul Aplica Led 15W Prindere Cu Magnet? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















