
Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Jos Cu O Fata
Cod: CISIESJ
★★★★★5/5 (4 recenzii)Putand fi montat pe perete sau suspendat de tavan, CORPUL ILUMINAT SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA JOS indica directia spre calea de evacuare de urgenta in cazul unui pericol. Acesta respecta normele de siguranta in viguare si este destinat tuturor cladirilor publice sau comerciale in care au acces persoane din afara sau angajati.
Pret cu TVA inclus
Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Jos Cu O Fata
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 120 minute |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Dispersor | Mat cu inscriptie transparenta |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat pe perete sau suspendat |
| Numar fete | O fata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | EXIT Sageata Jos |
| Putere | 1W |
| Regim functionare | Permanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Jos Cu O Fata
Din aceeasi gama
Descriere
CORP ILUMINAT SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA JOS CU LED SI ACUMULATOR
Caracteristici CORP ILUMINAT SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA JOS - O SINGURA FATA | |
|---|---|
| Model | CISIESJ |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 356 x 150 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.1W) |
| Acumulator | Da (Ni-Cd 600mAh 3.6V) |
| Autonomie | minim 120 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Perete / Tavan |
Aplicatii CORP ILUMINAT SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA JOS CU LED SI ACUMULATOR | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
Razvan Z. · 3 ianuarie 2026
Foarte mulțumit, am comandat astăzi și a doua zi a ajuns marfa, produsele sunt conform specificațiilor.
Viorel I. · 13 august 2020
Produs ok. Magazin ok. Livrare ok. Recomand
Vasilica C. · 11 februarie 2019
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Andrei N. · 16 ianuarie 2019
Super ok si conform descrierii
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Jos Cu O Fata? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















