
Bec Led E27 50W Industrial Alb Rece
Cod: M-BLE2750WCW
★★★★★5/5 (2 recenzii)Cu un raport al fluxului luminos foarte mare, de 100 lumeni/Watt, BECUL LED E27 50W INDUSTRIAL ALB RECE emite lumina in culoare alb rece prin intermediul LED-urilor de cea mai buna calitate. Prevazut cu dulie E27, becul LED industrial imprastie lumina uniform datorita dispersorului alb mat.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-30%Bec Led E27 / E40 80W Industrial Alb Rece

Adaptor Dulie E40 / E27
-35%Led 30W Alb Rece 28-36V
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Lampi industriale cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Industrial |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 50W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 50W Industrial Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 50W INDUSTRIAL | |
|---|---|
| Model | M-BLE2750WCW |
| Putere | 50W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 50W corespunde unui bec incandescent de 500W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 85-265V |
| Durata de Viata | 20.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 50W INDUSTRIAL 270 GRADE ALB RECE | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 50W INDUSTRIAL 270 GRADE ALB RECE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 50W INDUSTRIAL 270 GRADE ALB RECE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Eduard L. · 4 noiembrie 2018
Multumit. Pret calitate satisfăcătoare.
Ciprian V. · 16 februarie 2018
Multumit. Il Recomand . Urmeaza sa achizitionez inca 5 becuri ptr a lumina o mica hala.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 50W Industrial Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















