
Panou Led 40W 60X60Cm Alb Natural 4000Lm 5 Ani Garantie
Cod: PL40W60X60NW5ANI
★★★★★5/5 (1 recenzii)Fabricat cu componente de calitate, noul Panou Led 40W 60X60Cm Alb Natural 4000Lm 5 Ani Garantie poate fi incastrat in tavanul casetat, in rigips, suspendat de tavan sau aplicat pe tavan cu accesoriile speciale care se comercializeaza separat. Acesta poate inlocui corpurile clasice 4x18W si este conceput pentru utilizarea la interior (IP20).
Pret cu TVA inclus
Panou Led 40W 60X60Cm Alb Natural 4000Lm 5 Ani Garantie
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Cleme Prindere Panou Led Tavan Fals
-20%Rama Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
-10%Kit Suspendare Pt Panou Led
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Argintie |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 595x595x10 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 60 luni (persoane fizice) |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 40W 60X60Cm Alb Natural 4000Lm 5 Ani Garantie
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED 40W 60x60CM 4000 LM ALB NATURAL 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
| Model | PL40W60X60NW5ANI |
| Putere | 40W |
| Dispersor | Alb Mat |
| Putere de intrare | AC 220-240V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000K |
| Luminozitate | 4000 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 10 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 40W 60x60CM 4000 LM ALB NATURAL 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 40W 60x60CM 4000 LM ALB NATURAL 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Camelia Sorina R. · 6 martie 2020
Un panou led elegant. Lumina naturala face toți banii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 40W 60X60Cm Alb Natural 4000Lm 5 Ani Garantie? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















