
Panou Led 48W 600X600Mm Rama Alba
Cod: PL48W60X60CMRAXX
Rama alba a fost fabricata special ca acest PANOU LED 48W 600x600MM RAMA ALBA sa integreze cat mai placut corpul de iluminat in tavanul fals. Intensitatea luminii sporita si consumul redus sunt alte argumente pentru ce recomanda acest produs.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Cumparate frecvent impreuna
-25%Rama Alba Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
-20%Cleme Prindere Panou Led Tavan Fals
-20%Rama Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm

Spot Led 18W Patrat Slim Mat
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 595x595x12 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 48W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 48W 600X600Mm Rama Alba
Din aceeasi gama
Descriere
Special creat pentru tavanul casetat, acest PANOU LED 600x600 mm 48W, se poate incastra si in tavan fals din rigips cu ajutorul clemelor de montare. In functie de preferinte puteti alege intre lumina alba rece, alba natural sau alba calda.
Caracteristici Tehnice PANOU LED 48W 600X600 MM CU RAMA ALBA: | |
|---|---|
| Model | PL48W60X60CMRAXX |
| Putere | 48W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb Natural / Alb cald |
| Luminozitate | 4320 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 12 mm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 48W 600x600 MM CU RAMA ALBA: | |
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 48W 600x600 MM CU RAMA ALBA: | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 48W 600X600Mm Rama Alba? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















