Zoom1 / 4Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Natural
Cod: PL50WRA60X60NW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Natural este varianta care inlocuieste in mod economic corpurile traditionale cu puterea de 4x18W incastrate in tavanul casetat, avand aceleasi dimensiuni: 60x60 cm. Varianta acestui panou ofera un plus de economie si o durata de viata mare.
Specificatii vizuale LED
Obiecte solide > 1mm
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Obiecte solide > 1mm
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Rama Alba Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
-20%Cleme Prindere Panou Led Tavan Fals
-10%Panou Led 20W 30X30 Cm
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 595x595x9 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP40 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 50W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 110 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
INCASTRABIL IN TAVAN CASETAT
Acum puteti inlocui vechile corpuri traditionale cu tuburi de neon T8 4x18W cu acest PANOU LED 50W incastrabil in tavanul casetat. Cu modelul nou de PANOU LED 595 x 595 mm nu mai este nevoie sa schimbi tuburile de neon, balast-ul sau starter-ul. Are durata de viata de 25.000 ore si este disponibil cu temperatura de culoare alb natural.
Caracteristici Tehnice PANOU LED 50W 595x595 mm CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
| Model | PL50WRA60X60NW |
| Putere | 50W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4200K |
| Luminozitate | 5000 lm |
| Unghi de Lumina | 110 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 9 mm |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 50W 595x595 MM RAMA ALBA 5000 LUMENI |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 50W CU RAMA ALABA 595x59MM ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
aura s. · 4 septembrie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















