
Panou Led Contur 60x60Cm 40W Pentru Tavan Casetat
Cod: PLC60X60CM40WTCXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Exclusiv pentru montarea in tavanul casetat, noul Panou Led Contur 60x60Cm 40W Pentru Tavan Casetat va iesi in evidenta datorita design-ului modern si a luminii puternice dezvoltate datorita celor 3400 lumeni. Acesta este format doar dintr-o rama patrata cu latura de 595 mm iar in interiorul ei se monteaza un biscuite la fel ca cel montat in tavanul casetat.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Preturi pe cantitate
| Cantitate | Pret/buc | Reducere |
|---|---|---|
| 10+ buc. | 148,40 lei | 3% |
| 10+ buc. | 148,40 lei | 3% |
| 30+ buc. | 145,34 lei | 5% |
| 30+ buc. | 145,34 lei | 5% |
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Kit Suspendare Pt Panou Led
-15%Panou Led 48W 60X60Cm
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 595x595x25 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 85 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 110 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led Contur 60x60Cm 40W Pentru Tavan Casetat
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED CONTUR 60x60CM 40W TAVAN CASETAT |
|
|---|---|
| Model | PLC60X60CM40WTCXX |
| Putere | 40W |
| Dispersor | Alb mat |
| Putere de intrare | 220-240V |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb natural / Alb cald |
| Luminozitate | 3400 lm |
| Unghi de Lumina | 110 grade |
| Dimensiune | 595 x 595 mm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED CONTUR 60x60Cm 40W TAVAN CASETAT |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED TIP RAMA 595x595Mm 40W ALB RECE PENTRU TAVAN CASETAT |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Mihai O. · 24 februarie 2023
Arata f bine cu aspect placut.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led Contur 60x60Cm 40W Pentru Tavan Casetat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.















