
Panou Led Aplicat 48W 4320 Lumeni 60X60Cm Alb Natural Backlight
Cod: PLABL48W60X60NW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Noul PANOU LED APLICAT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB NATURAL BACKLIGHT are o durata de viata de 15000 ore, gradul de protectie IP20 si se alimenteaza la tensiune 220V prin intermediul driver-ului inclus in pachet. Aplicare se face prin rama integrata in panou.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Culoare rama | Alba |
| Dimensiuni | 600x600x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Forma | Patrat |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Putere | 48W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led Aplicat 48W 4320 Lumeni 60X60Cm Alb Natural Backlight
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED APLICAT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB NATURAL BACKLIGHT |
|
|---|---|
| Model | PLABL48W60X60NW |
| Putere | 48W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb natural / 4100K |
| Luminozitate | 4320 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 60 x 60 x 4 cm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED APLICAT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB NATURAL BACKLIGHT |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED APLICAT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB NATURAL BACKLIGHT |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Ionel C. · 24 februarie 2025
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led Aplicat 48W 4320 Lumeni 60X60Cm Alb Natural Backlight? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















