
Panou Led 120W 60 X 60 Cm Alb Rece 12000 Lumeni
Cod: PL120W60X60CMCW
Ai nevoie de mai multa lumina decat iti ofera corpurile clasice 4x18W sau panourile LED obisnuite ? Iti recomandam noul PANOU LED 120W 60 x 60 CM cu alb rece. Acesta dezvolta 12000 de lumeni si are inclus in pachet toate accesoriile necesare functionarii si a montarii in tavan casetat.
Pret cu TVA inclus
Panou Led 120W 60 X 60 Cm Alb Rece 12000 Lumeni
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Panouri LED |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 595x595x25 mm |
| Dispersor | Prismatic |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 120W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 120W 60 X 60 Cm Alb Rece 12000 Lumeni
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED 120W 600 x 600 MM ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | PL120W60X60CMCW |
| Putere | 120W |
| Dispersor | Prismatic, efect gheata |
| Putere de intrare | 220V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Luminozitate | 12000 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 27 mm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 60 x 60 120W |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 120W 60 x 60 CM |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 120W 60 X 60 Cm Alb Rece 12000 Lumeni? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















