
Panou Led 12W 30X30 Cm Alb Rece
Cod: PL12W30X30CW
★★★★★5/5 (1 recenzii)PANOU LED 12W 30X30CM ALB RECE incastrabil se alimenteaza la tensiune 220V prin transformatorul inclus in pachet. Acesta are dimensiunile exterioare de 30 cm x 30 cm si poate fi montat in perete sau in tavanul fals din rigips.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Argintie |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 298x298x9 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | Nu are echivalenta |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 12W 30X30 Cm Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Panou cu LED incastrabil 300 x 300 mm ideal pentru cladiri de birouri, spatii comerciale, incaperi cu tavan fals, spitale, holuri sau alte incinte in care se cauta o solutie de iluminat cu dimensiuni reduse. Corpul cu LED ofera eficienta luminoasa si energetica comparativ cu corpurile echipate cu tuburi de neon fluorescente.
Caracteristici Tehnice PANOU LED 12W 30x30CM ALB RECE: |
|
|---|---|
| Model | PL12W30X30CW |
| Putere | 12W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic |
Nu este corp de iluminat clasic cu aceste dimensiuni |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Luminozitate | 960 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 298 x 298 x 9 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 12W 30x30 CM ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 12W 30x30 CM ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Muntean S. · 21 ianuarie 2025
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 12W 30X30 Cm Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















