
Panou Led 80W 60X120Cm Incastrabil
Cod: PL80W60X120CMXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)De mari dimensiuni si cu luminozitate superioara, dar cu consum scazut de doar 80W, acest panoul LED are dimensiunile 60x120 cm, similar unui corp neon de 4 tuburi traditionale T8 si putere de 36W/tub. Diferenta de consum va acoperi rapid investitia initiala. ACEST PRODUS SE LIVREAZA PRIN CURIER DOAR MULTIPLU DE 2 BUCATI (1 BAX) !
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Kit Suspendare Panou LED |
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba / Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 595x1195x9 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 36W |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Dreptunghiular |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 80W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 80W 60X120Cm Incastrabil
Din aceeasi gama
Descriere
Conceput pentru incastrarea in tavan casetat sau din rigips, acest PANOU LED 80W 60x120 cm se poate monta si suspendat cu ajutorul kit-ului optional. Cu un unghi de lumina de 120 grade si cu 7200 lumeni acest Panou LED este potrivit pentru incaperi inalte si cu suprafate mari.
Alimentarea la sursa de tensiune 220V se face prin transformatorul inclus.
Caracteristici Tehnice PANOU LED 80W 60x120 CM: | |
|---|---|
| Model | PL80W60X120CMXX |
| Putere | 80W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x28W T5 / 4x36W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald |
| Luminozitate | 7200 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 1195 x 11 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 80W 60x120 CM: | |
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 80W 60x120 CM: | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Marin B. · 22 august 2019
Foarte bine ambalate! Preț bun.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 80W 60X120Cm Incastrabil? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















