
Aplica Cilindrica GU10 Alba
Cod: ACGU10A
Aplica Cilindrica GU10 Alba este un corp iluminat care se pune in evidenta prin designul simplu, ce permite alegerea si montarea becului GU10 dorit.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø65 x 92 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | GU10 |
| Forma | Rotund |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Cilindrica GU10 Alba
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA CILINDRICA GU10 ALBA
Caracteristici Tehnice APLICA CILINDRICA GU10 ALBA: | |
|---|---|
| Model | ACGU10A |
| Dulie | GU10 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Forma Aplica | Cilindrica |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | Ø65 x 92 |
Avantaje si alte caracteristici APLICA CILINDRICA GU10 ALBA: | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA CILINDRICA GU10 ALBA: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Cilindrica GU10 Alba? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.




















