Zoom1 / 3Aplica Led 12W Patrata Alb Natural
Cod: AL12WPNW
★★★★★5/5 (2 recenzii)APLICA LED 12W PATRATA ALB NATURAL este solutia de iluminat economic prin consumul scazut de energie. Ofera un iluminat placut cu lumina naturala si are durata de viata de pana la 30.000 ore, in conditii de functionare optime.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Natural
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
-10%Banda Led 60X5050 14.4W Alb Rece 220V
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 159x159x28 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 70 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 12W Patrata Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED 12W PATRATA ALB NATURAL
Caracteristici Tehnice APLICA LED 12W PATRATA NATURAL |
|
|---|---|
| Model | AL12WPNW |
| Putere | 12W |
| Temperatura de Culoare | 4000-4500K (Alb Natural) |
| Forma Aplica LED | Patrata |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 159x159x28 mm |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| Tensiune Alimentare | 100 - 265V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 12W PATRATA ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 12W PATRATA ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Adrian A. · 2 aprilie 2019
Am luat 3 bucati pentru camerele din casa de la tara. Lumina este puternica si suficienta pentru o camera de 3/4m. Arata foarte bine pe tavan. Se monteaza foarte usor.
Constantin D. · 20 octombrie 2017
Am asteptat pina ce am pus in opera toate produsele cumparate. Sunt extrem de multumit si tin sa va multumesc ca existati. De acum incolo veti avea in mine un sol care va directiona catre dumneavoastra, orice comanda a unui prieten sau cunostiinta.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 12W Patrata Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















