
Aplica Led 12W Patrata Alb Rece
Cod: AL12PCW
★★★★★5/5 (2 recenzii)APLICA LED 12W PATRATA ALB RECE implicit consum redus, aceasta aplica patrata cu latura de 172 mm difuzeaza lumina alb rece prin dispersorul mat. Este ergonomica, estetica si practic de instalat in orice spatiu si are tensiune de alimentare 220V.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
-30%Aplica Led 18W Patrata Alb Rece
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 172x172x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | Nu are echivalenta |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 12W Patrata Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA CU LED 12W PATRATA ALB RECE RAMA ALBA
Caracteristici Tehnice APLICA CU LED 12W PATRATA ALB RECE: |
|
|---|---|
| Model | AL12PCW |
| Putere | 12W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K |
| Forma Aplica LED | Patrata |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | 172x172x35 mm |
| Unghi de Lumina | 180 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA CU LED 12W PATRATA ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA CU LED 12W PATRATA ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Nicolae Bogdanel V. · 30 ianuarie 2018
Calitate superioara la un pret rezonabil , sunt foarte multumit .
Duca I. · 1 august 2017
Un produs bun.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 12W Patrata Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















