Zoom1 / 3Aplica Led 12W Patrata Fsl Alb Rece sau Cald
Cod: AL12WPFSLXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Folosind tehnologia back light cu o eficienta ridicata, Aplica Led 12W Patrata Fsl ofera un iluminat placut cu efect antiorbire datorita dispersorului alb cu care este acoperita. Aceasta este disponibila cu lumina rece sau calda si are toate componentele incluse in pachet.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 122x122x57 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 75 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 130 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 12W Patrata Fsl Alb Rece sau Cald
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED 12W PATRATA FSL ALB RECE / ALB CALD
Caracteristici Tehnice APLICA LED 12W PATRATA FSL ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
| Model | AL12WPFSLXX |
| Putere | 12W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Forma Aplica LED | Patrata |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | 122x122x57 mm |
| Unghi de Lumina | 130 Grade |
| Tensiune Alimentare | 90-265V |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 12W PATRATA FSL ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 12W PATRATA FSL ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Constantin D. · 22 iulie 2025
Cel mai bun produs
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 12W Patrata Fsl Alb Rece sau Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















