
Aplica Led 15W Cu Senzor De Miscare Si Kit De Emergenta
Cod: AP15WSMKE
Noul model de Aplica Led 15W Cu Senzor De Miscare Si Kit De Emergenta ofera o autonomie de pana la 5 ore din momentul in care se ia lumina. In clipa in care se intrerupe alimentarea cu energie electrica, din cele 36 de LED-uri se aprind 6 care lumineaza permament pana revine curentul sau pana se consuma tensiunea din acumulator.
Pret cu TVA inclus
Aplica Led 15W Cu Senzor De Miscare Si Kit De Emergenta
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-15%Lampa Iluminat Emergenta Iesire Exit Cu 1 Fata
-20%Aplica Led 12W Rotunda Cu Senzor De Miscare Reglabil
-20%Lampa Iluminat Emergenta 30 X Smd Led
-15%Corp Iluminat Siguranta Exit Cu Led
Specificatii tehnice
| Autonomie | 300 minute |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 285x65 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Produse | Antipanica |
| Putere | 15W |
| Regim functionare | Nepermanent |
| Senzor de miscare | Da |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 15W Cu Senzor De Miscare Si Kit De Emergenta
Din aceeasi gama
Descriere
Aplica LED 15W Cu Kit Emergenta are un sistem rapid de prindere in tavan. Dispersorul special creat din plastic mat faciliteaza imprastierea luminii uniform cu un unghi de 120 de grade.
Caracteristici Tehnice APLICA LED 15W CU SENZOR DE MISCARE SI KIT DE EMERGENTA | |
|---|---|
| Model | AP15WSMKE |
| Putere | 15W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | Ø 290x65 mm |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 15W CU SENZOR DE MISCARE SI KIT DE EMERGENTA | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 15W CU SENZOR DE MISCARE SI KIT DE EMERGENTA | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 15W Cu Senzor De Miscare Si Kit De Emergenta? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















