Zoom1 / 4Aplica Led 18W Rotunda Alb Cald
Cod: AL18WRWW
★★★★★5/5 (4 recenzii)Aceasta APLICA LED 18W ROTUNDA ALB CALD asigura pe langa un iluminat placut cu temperatura de culoare alb cald si economie prin consumul scazut, de doar 18W. Datorita diametrului de 225mm este practica de instalat in aproape orice spatiu.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Cald
-40%Bec Led E14 3W Sferic G45 Alb Cald
-32%Panou Led Aplicat 50W 4500 Lumeni 60X60Cm Cu Rama Alba
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | G |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 225x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | Nu are echivalenta |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 18W Rotunda Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA CU LED 18W ROTUNDA ALB CALD cu RAMA ALBA
Caracteristici Tehnice APLICA CU LED 18W ROTUNDA ALB CALD: |
|
|---|---|
| Model | AL18WRWW |
| Putere | 18W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700-3000K |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | Ø220x35 mm |
| Unghi de Lumina | 180 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA CU LED 18W ROTUNDA ALB CALD: |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA CU LED 18W ROTUNDA ALB CALD RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
dan b. · 20 ianuarie 2025
-foarte usor de montat -lumineaza perfect pentru o baie 3.5x2.5 mp
Iulian V. · 25 mai 2024
Am cumparat intr-o prima faza 2 bucati si dupa montare am mai cumparat inca doua, fiind foarte multumit de lumina realizata(perfecta pentru un hol si o bucatarie de apartament).
Alexandru M. · 15 februarie 2018
-----
Ionut P. · 11 decembrie 2017
Am montat-o pe peretele lateral, in bucatarie, si lumineaza foarte puternic. Rama este metalica si, impreuna cu suprafata transparenta care lumineaza uniform, este foarte moderna
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 18W Rotunda Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















