Zoom1 / 3Aplica Led 18W Rotunda Fsl Alb Rece sau Cald
Cod: AL18WRFSLXX
Datorita eficientei luminoase ridicate oferita de tehnologia back light si a formei rotunde Aplica Led 18W Rotunda Fsl se incadreaza perfect in orice incapere. Designul inovator al acestei game de aplice este dat de dispersorul care depaseste partea rotunda urcand spre zona de prindere ce permite iluminarea inclusiv pe lateralele aplicei.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 181x57 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 75 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 130 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 18W Rotunda Fsl Alb Rece sau Cald
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED 18W ROTUNDA FSL ALB RECE / ALB CALD
Caracteristici Tehnice APLICA LED 18W ROTUNDA FSL ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
| Model | AL18WRFSLXX |
| Putere | 18W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | Ø 181x57 mm |
| Unghi de Lumina | 130 Grade |
| Tensiune Alimentare | 90-265V |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 18W ROTUNDA FSL ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 18W ROTUNDA FSL ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 18W Rotunda Fsl Alb Rece sau Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















