
Aplica Led 6W Rotunda Alb Rece / Cald / Natural
Cod: AL6WRXX
★★★★★5/5 (2 recenzii)APLICA LED 6W ROTUNDA este practica de incadrat in orice incapere. Avand dimensiuni reduse poate fi folosita pentru a ilumina anumite detalii decorative dar si intr-o insiruire pentru a marca o zona sau a lumina un culoar.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-35%Aplica Led 18W Rotunda Alb Rece
-20%Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Rece
-20%Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Cald
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 120x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 6W Rotunda Alb Rece / Cald / Natural
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA CU LED 6W ROTUNDA ALB RECE, ALB CALD SAU ALB NATURAL
Caracteristici Tehnice APLICA LED 6W ROTUNDA CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
| Model | AL6WRCW / AL6WRWW / AL6WRNW |
| Putere | 6W |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | Ø120x35 mm |
| Unghi de Lumina | 180 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 6W ROTUNDA CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 6W ROTUNDA CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Ianos S. · 17 februarie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Constantin C. · 6 martie 2020
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 6W Rotunda Alb Rece / Cald / Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















