
Aplica Led Bat 18W Rotunda Ip65 Alb Cald
Cod: APB18WRIP65WW
Durata de viata de 25000 de ore si intensitate luminoasa de 1800 lm, fac din produsul APLICA LED BAT 18W ROTUNDA IP65 ALB CALD solutia ideala pentru un iluminat eficient si economic chiar si la exterior sau in spatii cu umiditate.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Lampa Evacuare De Urgenta Exit Cu Led
-20%Lampa Iluminat De Urgenta Hidrant Cu Led
-35%Aplica Led 18W Rotunda Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete si Tavan |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Bat 18W Rotunda Ip65 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice APLICA LED BAT 18W ROTUNDA IP65 ALB CALD | |
|---|---|
| Model | APB18WRIP65WW |
| Putere | 18W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni (L x l x h) | Ø 235 x 75 mm |
| Unghi de Lumina | 180 grade |
| Tensiune Alimentare | 85-265V |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED BAT 18W ROTUNDA IP65 ALB CALD | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED BAT 18W ROTUNDA IP65 ALB CALD | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Bat 18W Rotunda Ip65 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















