
Proiector Led 200W Smd Ultra Slim Galaxy
Cod: PL200WSMDUSG
★★★★★5/5 (3 recenzii)PROIECTORUL LED 200W SMD ULTRA SLIM GALAXY este unul dintre cele mai perfomante modele de proiectoare LED. Cu toate ca are un design slim si corp compact cu grad de protectie IP65 acest proiector LED ofera un flux luminos impresionant de 18000 lumeni. Cadrul metalic de pe spate ofera multiple posibilitati de prindere.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-40%Proiector Led 150W Smd Ultra Slim Galaxy
-40%Proiector Led 100W Smd Ultra Slim Galaxy
-40%Proiector Led 300W Smd Ultra Slim Galaxy
-40%Corp Led T8 120Cm Cu Tub Neon Led 18W Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Gama proiector LED | Ultra Slim |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 220 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 200W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 200W Smd Ultra Slim Galaxy
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 200W ULTRA SLIM ALB RECE |
|
|---|---|
| Cod produs | PL200WSMDUSG |
| Putere | 200W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb rece - 6000K |
| Flux luminos | 18000 lm |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Gama proiector LED | Ultra Slim |
Alte caracteristici PROIECTOR LED 200W SMD ULTRA SLIM ALB RECE GALAXY |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 200W SMD GALAXY ULTRA SLIM CU ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
Cristinel Vasile M. · 24 octombrie 2023
Calitate garantata
Tamasan V. · 23 februarie 2023
Foarte bun produsul
Cezar R. · 23 decembrie 2018
Foarte bune. Raport calitate pret foarte bun. Personal calificat si foarte ok.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 200W Smd Ultra Slim Galaxy? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















