
Spot Led 10W Downlight Rotund Cu Lumina Indirecta
Cod: SL10WRDLICW
Disponibil cu temperatura de culoare alb rece, SPOTUL LED 10W DOWNLIGHT ROTUND CU LUMINA INDIRECTA vă va uimi prin designul deosebit. Corpul de iluminat este construit în așa fel încât lumina bate indirect și LED-urile nu pot fi văzute..
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Natural

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
-20%Spot Led 3W Rotund Ø35Mm 220V
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 95 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 110x33 mm |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 10W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de functionare | -40°C ~ +50°C |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 10W Downlight Rotund Cu Lumina Indirecta
Din aceeasi gama
Descriere
Datorita sistemului de iluminare inovator, Spoturile LED cu lumina indirecta, sunt o prezenta placuta atunci cand sunt aprinse si una discreta atunci cand sunt stinse. Din aceasta gama mai fac parte si alte modele de spoturi LED cu urmatoarele puterile: 5W, 15W, 20W sau 30W.
Caracteristici Tehnice SPOT LED 10W DOWNLIGHT LUMINA INDIRECTA: |
|
|---|---|
| Model | SL10WRDLICW |
| Putere | 10W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Fara dispersor |
| Dimensiuni (diametru x adancime) | Ø 110x33 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 95 mm |
| Unghiul de Lumina | 120 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 10W DOWNLIGHT LUMINA INDIRECTA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 10W DOWNLIGHT LUMINA INDIRECTA: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 10W Downlight Rotund Cu Lumina Indirecta? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















