
Spot Led 18W Patrat Slim Mat
Cod: SL18WPSLMXX
★★★★★5/5 (2 recenzii)Este cel mai popular model de spot de 18W datorita simplitatii, puterii mari de iluminare si a usurintei cu care se monteaza. SPOTUL LED 18W PATRAT SLIM MAT prezinta cel mai bun raport calitate-pret oferind un consum mic si o durata mare de viata.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Spot Led 12W Patrat Slim Mat
-15%Spot Led 6W Patrat Slim Mat

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
-20%Spot Led 15W Patrat Cu Rama Alba
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | 200x200 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 222x222x20 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 18W Patrat Slim Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Spotul LED 18W patrat are o inaltime de doar 20 mm si are inclus in pachet transformatorul pentru alimentarea directa la tensiune 220V. Rama alba si dispersorul mat, fac ca acest spot incastrabil sa fie o prezenta discreta in incaperea in care urmeaza a fi montat.
Caracteristici Tehnice SPOT LED 18W PATRAT RAMA ALBA: |
|
|---|---|
| Model | SL18WPSLMXX |
| Putere | 18W |
| Forma Spot Incastrat | Patrat |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb Natural / Alb cald |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Dimensiuni | 225x225x20 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | 200x200 mm |
| Unghiul de Lumina | 160 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 18W PATRAT RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 18W PATRAT INCASTRAT CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Constantin M. · 12 august 2021
Acest spot este foarte bun are si un pret bun. Livrare rapida produsul bine ambalat. Ar fi mers ceva mai rece ca intensitate dar e foarte bun si asa
Ovidiu U. · 29 aprilie 2020
Comanda a fost primită repede, produse ok, mulțumit !
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 18W Patrat Slim Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















