
Spot Led 30W Downlight Rotund Cu Lumina Indirecta
Cod: SL30WRDLIXX
Avand cea mai mare putere dintre spoturile din gama downlight, SPOT LED 30W DOWNLIGHT ROTUND CU LUMINA INDIRECTA incanta toate privirile prin designul modernist imbinat cu lumina foarte puternica pe care o ofera.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 205 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 225x65 mm |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 30W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de functionare | -40°C ~ +50°C |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 30W Downlight Rotund Cu Lumina Indirecta
Din aceeasi gama
Descriere
Cu un flux luminos superior fata de celelalte modele din gama, acest SPOT LED 30W cu lumina indirecta, este solutia pentru incaperi mai inalte sau pentru cei ce isi doresc o lumina mai puternica. Din aceasta gama mai fac parte si alte modele de spoturi LED cu urmatoarele puterile: 5W, 10W, 15W sau 20W.
Caracteristici Tehnice SPOT LED 30W DOWNLIGHT LUMINA INDIRECTA: |
|
|---|---|
| Model | SL30WRDLIXX |
| Putere | 30W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Fara dispersor |
| Dimensiuni (diametru x adancime) | Ø 225x65 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 205 mm |
| Unghiul de Lumina | 120 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 30W DOWNLIGHT LUMINA INDIRECTA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 30W DOWNLIGHT LUMINA INDIRECTA: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 30W Downlight Rotund Cu Lumina Indirecta? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















