
Spot Led Rotund 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba
Cod: SLR5WIP44CW
★★★★★5/5 (2 recenzii)In bai, in spatii cu umezeala, la interior sau la exterior, acest Spot Led Rotund 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba este solutia de iluminare economica cu ajutorul tehnologiei LED si cu un consum redus avand eficienta ridicata. Acesta are driver-ul inclus (incorporat) in spot si se monteaza foarte usor in tavanul din rigips cu ajutorul clemelor incluse.
Pret cu TVA inclus
Spot Led Rotund 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Spot Led 18W Rotund Slim Mat
-20%Panou Led 50W 60X60Cm Tavan Casetat

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
-10%Spot Led 3W Rotund Alb Rece Mini
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 70 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 95x58 mm |
| Dispersor | Efect Gheata |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP44 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 38 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Rotund 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED ROTUND 5W IP44 ALB RECE REGLABIL CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
| Model | SLR5WIP44CW |
| Putere | 5W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Semitransparent |
| Dimensiuni | Ø 95x58 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 70 mm |
| Unghiul de Lumina | 38 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED ROTUND 5W IP44 ALB RECE REGLABIL CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED ROTUND 5W IP44 ALB RECE REGLABIL CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Lucas M. · 26 februarie 2023
Par de o calitate foarte buna, le-am prins si la un pret super fain, se monteaza destul de usor, necesita putina atentie la prinderea acelei clapete cu arc de spot, m-am chinuit putin pana mi-am dat seama cum se pune, dar in rest, chiar super faine. Lumina puternica rece, consum mic. Recomand
Daniel C. · 31 mai 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Rotund 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















