
Spot Led Pavaj 1W Ip65 Alb Natural
Cod: SL1X1WPAVNW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Acest SPOT LED PAVAJ 1W IP65 ALB NATURAL este un corp de iluminat arhitectural si poate fi folosit la exterior pentru delimitarea unui spatiu sau doar pentru un aspect modern si elegant. Alimentarea se face la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Crom |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 60 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 65x80 mm |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 1W |
| Subcategorie | Spoturi LED Pavaj |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Power LED |
| Unghiul de lumina | 45 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Pavaj 1W Ip65 Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Acum poti da viata curtii sau gradinii tale cu spoturile LED de 1W alb natural. Cu acest Spot cu LED poti crea delimitari, puncte de referinta sau efecte de lumini cu un design modern. Cu un diametru exterior de 65 mm si o adancime de 80 mm acest spot LED se poate incastra in pavaj sau pardoseala. Spoturile cu LED pentru pavele sunt rezistente la umezeala, ploaie sau intemperii si nu necesita intretinere avand o durata medie de viata de 20.000 ore.
Spoturile pentru incastrare in pavaj au 1 LED cu puterea de 1W si cu unghiul de lumina de 45 grade.
Caracteristici Tehnice SPOT LED 1W ALB NATURAL PENTRU PAVELE |
|
|---|---|
| Model | SL1X1WPAVNW |
| Putere | 1W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000 - 4500K |
| Culoare Rama | Cromata |
| Culoare Dispersor | Clar / Transparent |
| Dimensiuni | Ø 65x80 mm |
| Dimensiuni Decupaj | Ø 60 mm |
| Unghiul de Lumina | 45 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED PAVAJ 1X1W ALB NATURAL ROTUND IP65 |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED PAVAJ 1W ALB NATURAL IP65 |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru pavele |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Cristian C. · 17 august 2023
Produsul functioneaza conform specificatiilor. Usor de conectat si instalat. Comanda a fost plasata, confirmata si plasata curierului in aceeasi zi.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Pavaj 1W Ip65 Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















