
Dimmer 8A Cu Telecomanda Pentru Banda Led 12V
Cod: D-8ACTBL
★★★★★4.8/5 (4 recenzii)Dimmerul 8A cu telecomanda pentru banda LED alimentat la tensiune 12 V are rol de potentiator al intensitatii luminoase pentru benzile LED12V intr-o singura culoare (alb natural, alb rece, alb cald galben, verde etc).
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-10%Transformator Banda Led 100W
-30%Banda Led 60X3528 4.8W Ip20 Alb Cald
-10%Transformator Banda Led 12V 60W
Specificatii tehnice
| Amperaj | 8A |
| Categorie produs | Controllere Banda LED RGB 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Banda LED | 3.6W / 4.8W / 9.6W / 10.8W / 12W / 14.4W |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 96W |
| Telecomanda | Da (RF) |
| Temperatura de culoare | Toate culorile |
| Tensiune Alimentare | 12V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Dimmer 8A Cu Telecomanda Pentru Banda Led 12V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici DIMMER 8A CU TELECOMANDA PENTRU BANDA LED |
|
|---|---|
| Model | D-8ACTBL |
| Putere | 96W |
| Amperaj | 8A |
| Tensiune Intrare | 12-24V DC |
| Tensiune Iesire | 12-24V DC |
| Grad de Protectie | IP20 - Interior |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 106x58x35 mm |
Alte caracteristici ale produsului DIMMER CU TELECOMANDA PENTRU BANDA LED |
|
|---|---|
|
Aplicatii DIMMER CU TELECOMANDA PENTRU BANDA LED 12V |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
4.8
4 recenzii
Nechita V. · 31 mai 2021
Super ok
Daniel B. · 8 iulie 2020
Am comandat 4 până acum. Prefer pe cele pe care scrie ultralux. Din celălalte mi s.a ars unul dar tind sa cred că a fost sursa pt că sunt dimmmere profesionale pe când sursa nu era una de calitate gen mean well
DANUT-SORIN F. · 8 decembrie 2018
a fost achizitionat acum 1 zi ,functioneaza.
Ioan V. · 16 octombrie 2017
produse de cea mai buna calitate. am schizitionat acest dimmer impreuna cu banda led + transformator si sunt foarte multumit. Atentie: telecomanda nu merge doar de la 10 m asa cum este in descriere. a fost testata si merge de la 70m. merge chiar daca dimmerul se afla in casa si tu esti cu telecomanda in strada. concluzie: produse de calitate, curierat rapid, seriozitate. 5*****
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Dimmer 8A Cu Telecomanda Pentru Banda Led 12V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















