
Sursa Alimentare 120W 10A 12V Ip67
Cod: SA120W10A12VIP67
★★★★★5/5 (1 recenzii)Avand gradul de protectie IP67, impreuna cu o constructie solida si durabila, aceasta SURSA ALIMENTARE 120W 10A 12V IP67 poate fi indispensabila in proiectele de iluminat ambiental sau decorativ la interior sau la exterior, atunci folositi banda LED sau module LED cu alimentare la 12V.
Specificatii vizuale LED
Scufundare pana la 1m/30min
Specificatii vizuale LED
Scufundare pana la 1m/30min
Cumparate frecvent impreuna
-25%Modul Led Cu Lupa 3X5730 Smd - Set 20 Buc
-35%Sursa Alimentare 150W 12.5A 12V Ip67
Specificatii tehnice
| Amperaj | 10A |
| Categorie produs | Surse alimentare si transformatoare Banda LED 12V |
| Compatibil Banda LED | Toate puterile |
| Grad de Protectie | IP67 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 120W |
| Telecomanda | Nu |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Sursa Alimentare 120W 10A 12V Ip67
Din aceeasi gama
Descriere
SURSA ALIMENTARE 10A/120W IP67 PENTRU LED-uri CU ALIMENTARE LA 12V
Recomandam utilizarea acestui transformator pentru banda cu LED atunci cand este folosit la exterior, fara a fi scufundat in apa. Modelul de sursa de alimentare cu grad de protectie IP67 poate fi folosit si la interior, iar lungimea maxima a benzilor cu LED pe care le alimentati este de 25 metri daca se foloseste banda LED 3528 4.8W/m cu 60 Leduri sau 8 metri pentru modelul de banda cu LED 5050 14.4W/m cu 60 LED-uri pe metru.
Caracteristici TRANSFORMATOR BANDA LED 12V 10A / 120W IP67: | |
|---|---|
| Model | SA120W10A12VIP67 |
| Putere | 120W |
| Amperaj | 10A |
| Tensiune Intrare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V DC |
| Grad de Protectie | IP67 - Exterior |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 190 x 51 x 20 mm |
Alte caracteristici si Recomandari ale produsului TRANSFORMATOR 10A / 120W IP67 | |
|---|---|
|
Aplicatii SURSA ALIMENTARE 120W 10A 12V IP67 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Dan S. · 4 ianuarie 2022
O sursa bine realizata, mica si de calitate. Recomand
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Sursa Alimentare 120W 10A 12V Ip67? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















