Zoom1 / 5Tub Neon Led 24W 120Cm Clar Alb Rece Al-Plastic
Cod: TL24WCAPCW
TUBUL NEON LED 24W 120CM CLAR ALB RECE AL-PLASTIC ofera o lumina puternica emisa prin dispersorul din sticla transparenta, similar unui tub neon conventional T8 de 36W si, spre deosebire de produsul traditional, nu contine mercur, fiind ecologic.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-35%Suport Tub Neon Led 2 X 1200 Mm
-15%Bec Led E27 50W T160 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Tuburi neon LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G13 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Lungime | 1200 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 24W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Neon Led 24W 120Cm Clar Alb Rece Al-Plastic
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice TUB NEON LED 24W CLAR ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | TL18WCAPCW |
| Putere | 24W |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 865 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K |
| Luminozitate | 2160 Lumeni |
| Unghi de Lumina | 180 Grade |
| Lungime | 120 cm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB NEON LED 24W CLAR ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB NEON LED 24W 120CM T8 TRANSPARENT ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Neon Led 24W 120Cm Clar Alb Rece Al-Plastic? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















