
Intrerupator Touch Dublu Wi-Fi Alb Cu Fata Din Sticla
Cod: ITDWFA
Spre deosebire de intrerupatoarele clasice, acest Intrerupator Touch Dublu Wi-Fi Alb Cu Fata Din Sticla poate fi controlat atat manual cat si din aplicatia dedicata pentru telefoanele smart (Smart Life). Folosirea lui se poate face fara probleme in resedinte, hoteluri, birouri, sali de conferinta, restaurante, etc.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Amperaj | 5A |
| Categorie produs | Prize si Intrerupatoare |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 500W |
| Subcategorie | Intrerupatoare Touch |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Intrerupator Touch Dublu Wi-Fi Alb Cu Fata Din Sticla
Din aceeasi gama
Descriere
Intrerupator Touch Dublu Wi-Fi Alb Cu Fata Din Sticla reprezinta solutia ideala pentru modernizarea locuintei dumneavoastra. Acest produs nu numai ca imbunatateste aspectul oricarui spatiu prin designul sau elegant si finisajul de sticla, dar ofera si functionalitate avansata prin conectivitate Wi-Fi. Compatibil cu aplicatia Smart Life, acest intrerupator permite controlul luminilor din confortul telefonului dumneavoastra, indiferent de locatia in care va aflati. Cu o putere maxima de 500W si un consum redus de sub 0.1mW, este atat economic, cat si puternic.
Informații Generale Intrerupator Touch Dublu Wi-Fi Alb | |
|---|---|
| Cod Produs | ITDWFA |
| Consum | <0.1mW |
| Putere Maxima | 500W |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Tensiune Intrare | 85 ~ 240V |
| Curent Nominal | 5A |
| Temperatura de Lucru | -10C / +40C |
| Dimensiuni Intrerupator (Lxlxh) | 86 x 86 x 35 mm |
Caracteristici Intrerupator Dublu Touch Wi-Fi Alb - Fata Din Sticla | |
|---|---|
|
Aplicatii Intrerupator Wi-Fi Dublu Touch Alb - Fata Din Sticla | |
|---|---|
|
Întrebări Frecvente | |
|---|---|
| Ce Cod Are Acest Produs? | ITDWFA |
| Care Este Tensiunea De Alimentare A Acestui Intrerupator? | 220V |
| Care Este Gradul De Protectie? | IP20 |
| Cat Este Garantia Acestui Produs? | 24 Luni |
| Cum Se Instaleaza Acest Intrerupator? | A se respecta instructiunile de montaj si instalare incluse in pachet. |
| Este Compatibil Cu Toate Tipurile De Corpuri De Iluminat? | Da, este compatibil cu aproape toate tipurile de corpuri de iluminat sau de surse. |
Transforma-ti casa in o locatie moderna si inteligenta cu acest Intrerupator Touch Dublu Wi-Fi Alb Cu Fata Din Sticla. Comanda acum si bucura-te de controlul luminilor la un simplu atingere sau din aplicatia ta preferata!
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Intrerupator Touch Dublu Wi-Fi Alb Cu Fata Din Sticla? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.













