
Priza cu capac + intrerupator aplicat 16A IP54 gri Xone
Cod: PL83963
Acest set reuneste o Priza Schuko cu capacDe 16ASi un IntrerupatorIntr-un singur corp Aplicat pe tencuiala, gandit pentru spatii unde umezeala si praful cer atentie. Gradul de protectie IP54Si capacul rabatabil feresc contactele de stropi si impuritati, in timp ce Contactul de protectie (impamantare)Asigura alimentarea sigura a consumatorilor. Nuanta GriSi apartenenta la Gama XonePermit asortarea cu intrerupatoarele si prizele din aceeasi linie.
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Din aceeasi gama
Descriere
Cand ai nevoie sa comanzi un consumator si sa il alimentezi din acelasi loc, acest corp aplicat rezolva totul: o Priza Schuko cu capac de 16AAlaturi de un Intrerupator, ambele protejate IP54. Montajul pe tencuiala il recomanda pentru garaje, terase acoperite si ateliere, iar finisajul GriDin gama XoneSe potriveste cu restul aparatajului Ovivo.
Caracteristici Tehnice Priza cu capac + intrerupator aplicat 16A IP54 gri Xone | |
|---|---|
| Cod produs | PL83963 |
| Tip | Combo priza cu capac + intrerupator |
| Contact de protectie | Da |
| Culoare | Gri |
| Grad de protectie | IP54 |
| Montaj | Aplicat (pe tencuiala) |
| Gama / serie | Xone |
| Producator | Ovivo |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici Priza cu capac + intrerupator aplicat 16A IP54 gri Xone | |
|---|---|
|
Aplicatii Priza cu capac + intrerupator aplicat 16A IP54 gri Xone | |
|---|---|
|
Comanda setul priza cu capac si intrerupator Xone si echipeaza-ti spatiile umede cu un singur corp aplicat.
Produse similare
Specificatii tehnice
| Contact Protectie | Da |
| Culoare | gri |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP54 |
| Montaj | Aplicat (pe tencuiala) |
| Producator | Ovivo |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Priza cu capac + intrerupator aplicat 16A IP54 gri Xone
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Priza cu capac + intrerupator aplicat 16A IP54 gri Xone? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















