
Driver Led 20W Pentru Proiector Sau Stradala
Cod: DRVLED20WPPS
Avand rolul de a transforma tensiunea de intrare 220V la tensiune de iesire care sa fie potrivita LED-urilor COB, acest Driver Led 20W Pentru Proiector Sau Stradala este solutia potrivita in cazul in care doresti sa inlocuiesti un driver defect.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Cumparate frecvent impreuna
-35%Led 20W Alb Rece 30-48V
-35%Led 30W Alb Rece 28-36V
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Componente LED |
| Garantie | 6 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 20W |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Driver Led 20W Pentru Proiector Sau Stradala
Din aceeasi gama
Descriere
Va oferim piese de schimb pentru Proiector cu LED 20W sau pentru alt corp de iluminat cu LED care foloseste un Driver LED 20W cu caracteristicile de mai jos. Acest model de Transformator pentru LED 20W are curentul de intrare 220V si este compatibil cu proiectoarele sau lampile stradale cu un singur LED (Cob).
Caracteristici Tehnice Driver Led 20W Pentru Proiector Sau Stradala |
|
|---|---|
| Model | DRVLED20WPPS |
| Putere | 20W |
| Grad Protectie | IP65 |
| Putere de Intrare | 220V |
| Produs Compatibil | Proiector LED sau Stradala LED |
| Chip LED Compatibil | 20W (forma patrata) |
| Factor de Putere | 0.5 |
| Tensiune Iesire | 30-48V 600mA |
| Dimensiuni (L x l x h) | 60 x 30 x 20 mm |
| Garantie | 6 luni |
Alte caracteristici Driver Led 20W Pentru Proiector Sau Stradala |
|
|---|---|
|
Aplicatii Driver Led 20W Pentru Proiector Sau Stradala |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Drivere LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Driver Led 20W Pentru Proiector Sau Stradala? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















