
Clema sir pe sina omega Onka 35mm2 125A albastru
Cod: PL35899
Clema de sir Onka se monteaza direct pe sina omega DIN si este gandita pentru aplicatii de putere, cu sectiune conductor de 35 mm2 si curent nominal de 125 A. Suporta o tensiune nominala de 750 V, iar corpul realizat din PA6.6/otel/cupru in nuanta albastra ii confera robustete. Conforma cu standardul EN 60947-7-1, ramane fiabila pe un interval larg de temperatura, intre -40 si +140 grade C, si asigura o legatura sigura, durabila in tablouri si dulapuri electrice.
Din aceeasi gama
Descriere
Pentru distributia de putere in tablouri electrice, clema de sir Onka se claseaza printre solutiile de incredere si se prinde direct pe sina omega DIN. Cu o sectiune de conductor de pana la 35 mm2 si un curent nominal de 125 A, preia circuite de amperaj ridicat, acolo unde clemele de doza obisnuite nu mai fac fata. Tensiunea nominala de 750 V impreuna cu corpul din poliamida PA6.6 ii garanteaza o izolare buna si o rigiditate mecanica de durata.
Caracteristici Tehnice Clema sir pe sina omega Onka 35mm2 125A albastru | |
|---|---|
| Cod produs | PL35899 |
| Tip | Clema |
| Tensiune | 750 V |
| Sectiune conductor | 35 mm2 |
| Curent maxim | 125 A |
| Lungime cablu | 50.7 mm |
| Tip | clema de sir pe sina omega DIN |
| Montaj | sina omega (DIN rail) |
| Material | PA6.6 / otel / cupru |
| Culoare | albastru |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici Clema sir pe sina omega Onka 35mm2 125A albastru | |
|---|---|
|
Aplicatii Clema sir pe sina omega Onka 35mm2 125A albastru | |
|---|---|
|
Comanda clema de sir Onka 35mm2 / 125A pentru legaturi sigure pe sina omega.
Produse similare
Specificatii tehnice
| Culoare carcasa | Albastru |
| Garantie | 24 luni |
| Materiale | PA6.6 / otel / cupru |
| Tensiune Alimentare | 750V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Clema sir pe sina omega Onka 35mm2 125A albastru
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Clema sir pe sina omega Onka 35mm2 125A albastru? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















