Zoom1 / 3Lampa Iluminat Emergenta Stingator O Fata
Cod: LIES1F
Utilizat in aplicatii de iluminat de siguranta la interior in cladiri cu acces public dar si in cadrul cladirilor in care o societate, organizatie, etc isi desfasoara activitatea, aceasta LAMPA ILUMINAT EMERGENTA STINGATOR marcheaza locul in care se afla un extinctor/stingator. Lampa este prevazuta cu acumulator, avand o autonomie de minim 120 de minute.
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Putere | 1W |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Iluminat Emergenta Stingator O Fata
Din aceeasi gama
Descriere
LAMPA ILUMINAT EMERGENTA STINGATOR O FATA
Poate fi montata pe perete sau suspendat de tavan, are o singura fata si functioneaza in regim permanent.
Caracteristici LAMPA ILUMINAT EMERGENTA STINGATOR O FATA |
|
|---|---|
| Model | LIES1F |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 355 x 143 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.1W) |
| Acumulator | Da (500mAh 3.6V) |
| Autonomie | minim 120 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Perete / Tavan |
Aplicatii LAMPA ILUMINAT EMERGENTA STINGATOR O FATA |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Iluminat Emergenta Stingator O Fata? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















