
Adaptor Dulie de la E40 la E27, Plastic Alb, IP20 - Erste
Cod: PL47407
Adaptorul de dulie de la E40 la E27 marca Erste transforma un soclu industrial E40 intr-un soclu standard E27, permitand montarea becurilor uzuale in corpuri sau dulii proiectate pentru becuri mari de tip stradal sau hala. Construit din plastic alb rezistent, cu grad de protectie IP20, accesoriul se insurubeaza simplu si ofera un contact sigur. Solutia ideala pentru a reutiliza corpuri de iluminat E40 cu becuri LED sau economice E27, fara interventii electrice.
Din aceeasi gama
Descriere
Acest adaptor preia un soclu mare E40 de tip industrial si il converteste in soclu E27 obisnuit, asa incat sa poti folosi becuri standard in locul celor voluminoase pentru hale sau iluminat stradal. Realizat din plastic alb, este compact, usor de insurubat si potrivit oriunde ai nevoie sa adaptezi un corp E40 la becuri uzuale E27, in conditii de interior protejat IP20.
Caracteristici Tehnice Adaptor Dulie de la E40 la E27, Plastic Alb, IP20 - Erste | |
|---|---|
| Cod produs | PL47407 |
| Tip | Accesoriu dulie / adaptor |
| Dulie | E27 |
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici Adaptor Dulie de la E40 la E27, Plastic Alb, IP20 - Erste | |
|---|---|
|
Aplicatii Adaptor Dulie de la E40 la E27, Plastic Alb, IP20 - Erste | |
|---|---|
|
Comanda acum adaptorul de dulie E40 la E27 si refoloseste-ti corpurile de iluminat industriale cu becuri standard.
Produse similare
Specificatii tehnice
| Dulie | E27 |
| Garantie | 24 luni |
| Materiale | Plastic |
| Tensiune Alimentare | 220-240V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Adaptor Dulie de la E40 la E27, Plastic Alb, IP20 - Erste
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Adaptor Dulie de la E40 la E27, Plastic Alb, IP20 - Erste? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.













