Zoom1 / 4Lampa Stradala Cu Led 50W 6000 Lumeni Alb Rece
Cod: LS50WIP65CW
★★★★★5/5 (13 recenzii)Lampa stradala cu LED 50W poate fi solutia de iluminat a noilor centre rezidentiale si a parcurilor aferente, precum si pentru iluminatul stradal, datorita fluxului luminos puternic si a inaltimii de 4-6 metri, la care aceasta se poate instala.
Pret cu TVA inclus
Lampa Stradala Cu Led 50W 6000 Lumeni Alb Rece
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Brat Lampa Stradala 100Cm D-42Mm Gri
-20%Senzor Lumina Crepuscular 10A
-35%Led 50W Alb Rece 30-36V
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Lampi stradale cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | E |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Gri inchis |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 50W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Stradala Cu Led 50W 6000 Lumeni Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice LAMPA STRADALA CU LED 50W IP65: |
|
|---|---|
| Model | LS50WIP65CW |
| Putere | 50W |
| Tip LED | COB LED |
| Putere de intrare | AC 100-240V |
| Transformator | IP65 cu FACTOR DE PUTERE: ≥0.95 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 6000K |
| Luminozitate | 6000 lm |
| Unghi de Lumina | 138 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Diametru brat compatibil | intre 42-50 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici LAMPA STRADALA CU LED 50W IP65: |
|
|---|---|
|
Aplicatii LAMPA STRADALA CU LED 50W IP65: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (13)
5
13 recenzii
Vasile P. · 16 decembrie 2025
Calitate buna, transport rapid
STRUGARU V. · 21 septembrie 2025
Sunt lămpi cu lumina bună și fiabilitate înaltă
Bustiuc D. · 20 martie 2024
Raport calitate preț este foarte ok, comanda a fost livrata rapid, bine împachetată. Recomand, va mulțumesc!
Catalin V. · 25 iunie 2021
Pret bun. Am facut instalarea si iluminatul este ok. Multumit de produs.
Augustin F. · 30 aprilie 2020
De mare ajutor de montat la o casa la tara.
Cristian C. · 2 aprilie 2019
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Florin Ovidiu R. · 23 februarie 2019
Produsul este ok...iar comanda online a decurs foarte bine, a venit la timp si fara probleme...recomand!
constantin d. · 19 februarie 2019
Totul bine. Rapiditate maximă. Felicitări.
SIMION I. · 20 ianuarie 2019
Chiar va rog cumpărări cu incredere, livrare promptă, iar LAMPA este extraordinara!
LIVIU P. · 3 ianuarie 2019
Foarte OK.
nicola n. · 13 decembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
lucian l. · 25 noiembrie 2018
Foarte multumit chiar daca aveam suspiciuni in privinta seriozitati. Recomand cu incredere si va multumesc!
Vandia M. · 25 februarie 2018
Satisfacut!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Stradala Cu Led 50W 6000 Lumeni Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















