
Lampa Iluminat Emergenta Iesire Exit Cu 1 Fata
Cod: LIEIES
★★★★★4.9/5 (10 recenzii)LAMPA ILUMINAT EMERGENTA IESIRE EXIT Cu o fata este fabricata sa aiba autonomie de minim 120 minute, incarcandu-se la maximum in 24 ore. Conceputa special pentru a semnaliza iesirile, lampa EXIT se alimenteaza direct la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 120 minute |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Dispersor | Mat cu inscriptie transparenta |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat pe perete sau suspendat |
| Numar fete | O fata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | EXIT simplu |
| Putere | 1W |
| Regim functionare | Permanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Iluminat Emergenta Iesire Exit Cu 1 Fata
Din aceeasi gama
Descriere
LAMPA IESIRE / EXIT EMERGENTA CU LED SI ACUMULATOR
Caracteristici LAMPA EMERGENTA IESIRE / EXIT - O SINGURA FATA |
|
|---|---|
| Model | LIEIES |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 356 x 150 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.1W) |
| Acumulator | Da (Ni-Cd 600mAh 3.6V) |
| Autonomie | minim 120 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Perete / Tavan |
Aplicatii LAMPA EMERGENTA IESIRE / EXIT CU LED SI ACUMULATOR |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (10)
4.9
10 recenzii
Vasile M. · 14 august 2025
Produse OK. Recomand.
Albert S. · 7 martie 2025
Calitate extraordinara, preț bun, consider că cel mai bun de pe piață. 5 stele
CHEMALOGLU G. · 1 noiembrie 2024
PRODUS CU RAPORT CALITATE PRET FOARTE BUN
viorel v. · 1 mai 2024
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Dragan V. · 4 aprilie 2024
Produs conform cu descrierea! Ambalare si livrare de nota 10!
Tibu A. · 16 septembrie 2019
e ceea ce vroiam promtitudine, profesionalism
Sinca A. · 26 februarie 2019
Pare un produs de calitate pentru pretul mic. Sa ai in 27 lei o rama (chenar) cu chit de agatare, cu placa imprimata pe un material care nu se sparge daca cade pe jos, cu leduri de cativa Wati si cu acumulator inclus care si rezista 90 min, pare o chestie tare!
NICOLAE M. · 29 noiembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Liviu I. · 8 noiembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
PETRISOARA C. · 18 aprilie 2018
Sunt foarte multumita de produsele achizitionate de la ProduseLed calitatea este superioara, sunt exact ca cele din imagine. Livrare imediata. Recomand cu incredere ProduseLed
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Iluminat Emergenta Iesire Exit Cu 1 Fata? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















