Zoom1 / 4Lampa Emergenta Nepermanenta 30 Led Autonomie 7-10 Ore
Cod: LEN30L7H
★★★★★5/5 (1 recenzii)Lampa Emergenta Nepermanenta cu 30 LED-uri functioneaza in regim nepermanent si ofera o autonomie de pana la 10 ore pe modul de intensitate redus sau pana la 7 ore in modul de intensitate maxima. Aceasta are un consum de doar 2W si dezvolta un flux luminos de 180 lumeni cu lumina alba natural, iar setarile de functionare se fac prin comutarea unui buton aflat langa butonul test.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | 420 / 600 minute |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 12 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat |
| Numar fete | O fata |
| Numar LED-uri | 30 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | Antipanica |
| Putere | 2W |
| Regim functionare | Nepermanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 3528 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Emergenta Nepermanenta 30 Led Autonomie 7-10 Ore
Din aceeasi gama
Descriere
LAMPA EMERGENTA NEPERMANENTA 30 LED 2W AUTONOMIE 7-10 ORE
Caracteristici LAMPA EMERGENTA NEPERMANENTA 2W 30 LED 7-10 ORE |
|
|---|---|
| Model | LEN30L7H |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 230 x 70 x 30 mm |
| Tensiune alimentare | 220-240V AC |
| Cablu alimentare 220V | 0.2m, 2x0.5mm² 10A |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000K |
| Tehnologie | LED SMD (30x0.067W) |
| Acumulator | Da (Lithium 2000mAh 3.7V) |
| Autonomie (minute / ore) | 420 min / 7 h |
| Timp incarcare (Low / High) | 24 ore |
| Tip LED | 3528 SMD |
| Flux Luminos (Intensitate redusa / maxima) | 90 / 180 lumeni |
| Temperatura de Lucru | -20°C - +35°C |
| Montare | Perete |
| Iluminare Nepermanenta | Da - Buton selectie intensitate |
Aplicatii LAMPA EMERGENTA NEPERMANENTA 2W 30 LED 7-10H 4000K |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
stefania n. · 4 noiembrie 2023
Sunt excelente,se pot folosi si ca lanterna daca atasezi un stecher. Autonomie suficienta la intreruperi de tensiune.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Emergenta Nepermanenta 30 Led Autonomie 7-10 Ore? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















