ZoomLampa Iluminat Siguranta Nepermanenta 30LED
Cod: LISN30LED
Lampa Iluminat Siguranta Nepermanenta 30LED in momentul in care se intrerupe alimentarea cu tensiune 220V asigura lumina pana la 300 minute la o intensitate luminoasa scazuta si 150 minute la o intensitate crescuta. Se poate personaliza cu autocolante specifice "Hidrant", sageti sus, jos sau cu sageata laterala, ce se pot achizitiona separat. Autocolantul "EXIT" este inclus in pachet.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 120 minute |
| Autonomie | 300 minute |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Oglindat |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | Acumulator: 6 luni, LED: 12 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat |
| Numar fete | O fata |
| Numar LED-uri | 30 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Produse | Antipanica |
| Putere | 2W |
| Regim functionare | Nepermanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 3528 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Iluminat Siguranta Nepermanenta 30LED
Din aceeasi gama
Descriere
Lampa Iluminat Siguranta Nepermanenta 30LED
Caracteristici Lampa Iluminat Siguranta Nepermanenta 30LED |
|
|---|---|
| Model | LISN30LED |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 175 x 47 x 25 mm |
| Functii | Inalt/Oprit/Scazut |
| Acumulator | 3.7V 500mAh |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Tehnologie | LED SMD 2835 |
| Timp incarcare | ≤24 ore |
| Autocolant inclus in pachet | EXIT |
| Flux Luminos | 55/100 lm/W |
| Temperatura de Lucru | 0°C - +40°C |
| Montare | Perete / tavan |
| Autonomie | Low 300 min./High 125 min. |
| Iluminare Nepermanenta | Da |
Aplicatii Lampa Iluminat Siguranta Nepermanenta 30LED |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Iluminat Siguranta Nepermanenta 30LED? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















