Zoom1 / 4Corp Emergenta 60xSMD LED Nepermanenta Autonomie 6-8 ore
Cod: CE60LNNW
Corpul Emergenta 60xSMD Led Nepermanenta Autonomie 6-8 ore, in momentul in care se intrerupe alimentarea cu tensiune 220V asigura lumina pentru 6 sau 8 ore la o intensitate luminoasa sporita datorita celor 60 x SMD LED. Dezvolta un flux luminos de 360 lumeni pe setarea de intensitate maxima si 180 lumeni pe cea de intensita joasa. Este prevazuta cu buton de test iar in momentul in care este alimentata la curent aceasta nu lumineaza.
Pret cu TVA inclus
Corp Emergenta 60xSMD LED Nepermanenta Autonomie 6-8 ore
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-12%Lampa Iluminat Emergenta Hidrant Simplu
-15%Lampa Iluminat Emergenta Iesire Exit Cu 1 Fata
-20%Lampa Iluminat Emergenta 30 X Smd Led
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 12 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat |
| Numar fete | O fata |
| Numar LED-uri | 60 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Produse | Antipanica |
| Putere | 4W |
| Regim functionare | Nepermanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Emergenta 60xSMD LED Nepermanenta Autonomie 6-8 ore
Din aceeasi gama
Descriere
Corp Emergenta 60xSMD Led Nepermanenta Autonomie 6-8 ore
Caracteristici Corp Emergenta 60xSMD Led Nepermanenta Autonomie 6-8 ore |
|
|---|---|
| Model | CE60LNNW |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 330 x 70 x 30 mm |
| Dimensiuni autocolante | 150 x 60 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural 4000K |
| Tehnologie | LED |
| Acumulator | Da (Lithium 2000mAh 3.7V) |
| Autonomie (Low / High) | minim 360 min / 480 min |
| Timp incarcare (Low / High) | 24 ore |
| Tip LED | SMD |
| Flux Luminos (Low / High) | 180 lumeni / 360 lumeni |
| Temperatura de Lucru | -25°C - +35°C |
| Montare | Perete / tavan |
| Regim functionare | Nepermanent |
Aplicatii Corp Emergenta 60xSMD Led Nepermanenta Autonomie 6-8 ore |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Emergenta 60xSMD LED Nepermanenta Autonomie 6-8 ore? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















